Trafik’17 – Karayolu Trafik Güvenliği Fuarı

Trafik’17, trafik güvenliği teknolojileri, altyapı, trafik yönetimi, akıllı hareketlilik (smart mobility), emniyetli sürüş, tehlikeli madde taşımacılığı, trafik ve insan, trafik ve park teknolojileri gibi Trafik ve Trafik Güvenliğine dair tüm konuların ele alındığı Türkiye’nin ve bölgesinin en büyük etkinliği olma özelliğini taşımaktadır.

Her geçen yıl daha fazla ilgil ve katılımla Türkiye’nin en büyük trafik güvenliği etkinliğine dönüşen bu organizasyon; ilgili bakanlar, devlet erkanı, yabancı devlet heyetleri ve trafik güvenliği ile ilgili 10.000’in üzerinde ziyaretçi katılımı, fuar alanına 100’ün üzerinde kurum ve kuruluşun stantlı katılımı, sektörel paneller, eğitimler ve eğitim amaçlı tiyatro ve gösterilerle tam bir şölen atmosferinde gerçekleşmektedir.

Bu yıl 16-18 Kasım 2017 tarihlerinde yine üst düzey devlet erkanının ve trafik ile ilgili tüm paydaşların katılımı ile Ankara – ATO Congresium Fuar alanında gerçekleştirilecek olan “Trafik’17 – 8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı” daha zengin etkinlik içeriği ile Trafik ile ilgili tüm paydaşları ağırlamaya hazırlanıyor.