Open/Close Menu Türkiye'nin En Büyük Trafik Güvenliği Etkinliği
8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi açıldı

8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi Başbakan Binali Yıldırım, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Vali Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok’un katılımları ile 16 Kasım’da, Ankara Congressium (ATO) kongre ve fuar merkezinde açıldı.

7’den 70’e herkes için trafik ve trafik güvenliği ekseninde bir etkinlik bulabileceği 8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisinde, B2B görüşmeleri, paneller ve workshoplar gibi profesyonel içeriklerin yanı sara tiyatro, boyama etkinlikleri, deneyim alanları igibi çocuklara yönelik sosyal etkinlikler de bulunuyor. Türkiye’de düzenlenen kamu kurumları, özel sektör kuruluşları, STK yetkilileri, diğer paydaşlar ve trafik güvenliği konusunda duyarlı tüm vatandaşları bir araya geldiği Türkiye’nin en büyük trafik güvenliği etkinliği 18 Kasım tarihine kadar devam edecek.

16 – 18 Kasım tarihleri arasında devam edecek sempozyumda küçük yaştaki çocuklardan yetişkinlere kadar katılan herkesin bir değer elde edebilmesi adına Trafikte Saygı, Trafik Güvenliği ve Medya, Uluslararası Trafik Güvenliği Uygulamaları ve Akıllı Ulaşım Sistemleri gibi 9 farklı başlıkta 50’nin üzerinde panelistin katılımı ile “nitelikli bilgi paylaşımı” gerçekleşecek. Ayrıca sosyal etkinliklerin olduğu “eğlenceli bilgi paylaşım alanları” ve Trafik Güvenliği ile ilgili ürün, hizmet ve teknolojilerin yer aldığı “Teknoloji paylaşım alanı” da ziyaretçiler tarafından tecrübe edilebilecek.

© 2017 Trafik Fuari