Open/Close Menu Türkiye'nin En Büyük Trafik Güvenliği Etkinliği

7. Karayolu Trafik ve Güvenliği Sempozyumu ve Fuarına trafik ve güvenlik konularında altyapı, güvenlik, trafik yönetimi, park, trafik bileşenleri, iletişim, kontrol odaları, anti terör, entegre sistemler, alarmlar, siber güvenlik, savunma destek ve araç güvenliği alanlarında faaliyet gösteren firmaların katılımı devam ediyor. Sektörün öncü firmalarının katılımcı olarak bulunduğu fuarda, Yeni Nesil Ledli Alüminyum Sinyalizasyon Direkleri ile Ekaldes de yerini aldı.

Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı, 17-19 Kasım 2016 tarihleri arasında, Ankara Congressium (ATO) kongre ve fuar merkezinde, 7. kez ziyaretçilerine kapılarını açacak. T.C. İçişleri Bakanlığı, T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen etkinlik, yurtiçi ve yurtdışından satın alma heyetlerinin yanında birçok Büyükşehir Belediyesi’nin de katılımı ve Ekspotürk’ün organizasyonu ile gerçekleşecek.

Trafik güvenliği, kamu güvenliği ve güvenli şehirler konseptleri ile hazırlanan etkinlik, ikinci uluslararası katılımlı Güvenlik Sistemleri, Kamu Güvenliği ve Siber Güvenlik Fuar ile eş zaman ve mekanda yapılacak. Sektörün prestijli firmalarının katılımı ile güçlenen 7. Karayolu Trafik ve Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı’nda, Ekaldes Aydınlatma firmasının Yeni NesilLedli Alüminyum Sinyalizasyon Direklerive Yeni Nesil Ledli Flaşör Direği fuarda yerini aldı.

Geçtiğimiz yıllarda Ekaldes yeni teknolojiye uygun, akıllı ulaşım ve kontrol sistemleri konusunda çalışmalar yapmış ve sinyalizasyon direklerine yeni bir anlayış getirerek güvenlik tedbirleri artırılmış hem taşıtlar hem de yayaların görüşünü kolaylaştıracak trafik ışıklarını direğin bütününe uygulayanözel bir sistem oluşturmuştu. Bu sistemle Ledli Alüminyum Sinyalizasyon Direkleri’ndesinyal gruplarında yanan renkteki ledlerindireğin bütününde yanması, trafik ışıklarının görülmeme riskini ortadan kaldırmıştı.

Türkiye’nin çok sayıda şehrinde uygulaması yapılan Ledli Alüminyum Sinyalizasyon Direkleri, yurtdışında da Arnavutluk, Azerbaycan, Irak, Suudi Arabistan, Sudan ve Libya’da Ekaldes tarafından uygulandı.

Ledli Alüminyum Sinyalizasyon Direkleri Ar-Ge faaliyetlerini sürdüren Ekaldes, diğer yandan yeni ürünler için çalışmalarına devam ediyor. Ekaldes trafikte can ve mal güvenliğini artırma amacıyla tasarladığı ürünlere bir yenisini daha ekledi. Yeni ürünü olanLedli Alüminyum Flaşör Direği’ niilk defa 7. Karayolu Trafik ve Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı’nda sergileyecek.

Tüm ürünlerinde tasarım tescil ile ulusal ve uluslararası kalite belgesi olan Ekaldes, uluslararası standartlarda ürettikleri bu sistemlerde trafikte yaya ve taşıt güvenliğini artıraraksinyalizasyonda yeni bir dönem başlatmanın yanı sıra yanında kullanılan materyalin, alüminyumun geri dönüşümlü ve uzun ömürlü olması sayesinde çevre dostu direkler üretiyor.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2017 Trafik Fuari